Aktualitet

Shfaqet sërish Mihal Kokëdhima, konflikohet me pushuesit në plazhin publik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:27 - 23/08/21 |
Opi Nion

Presonazhi i cili frikësoi dy vite më parë turistët spanjollë, Mihal Kokëdhima është shfaqur sërish në plazhin e Porto Palermos në Himarë. Sipas një videoje që po qarkullon në rrjetet sociale, Kokëdhima i është sulur një grupi pushuesish që po qëndronin në vendin ku kishte restorantin duke iu ulëritur me të madhe.

Bëhet me dije se Mihal Kokëdhima i kërkon llogari pushuesve se përse kanë hyrë pa leje në një plazh publik, ndërsa kur ata i vënë në djeni këtë fakt, ai iu kujton se shezlonget dhe çadrat prej kashte janë të tijat.

Pushuesit i ofrojnë Mihalit edhe të paguajnë nëse ai mendon se i kanë shkaktuar probleme, por ai nuk pranon as paratë duke kërkuar vetëm largimin e tij nga gjiri që ka zaptuar. Dy vjet më parë, Mihal Kokëdhima terrorizoi një grup pushuesish nga Spanja duke iu varur në makinë për disa kilometra pasi ata ishin larguar të pakënaqur nga restoranti i tij “Panorma”./Opinion.al

Pas