Kronikë

Sherr për pronën, i riu qëllon me armë zjarri dhe…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:27 - 22/05/21 |
Opi Nion

Një 23-vjeçar është shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës, pasi gjatë një konflikti për pronat ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në Yrshek të Tiranës. Mësohet se i riu pasi ka qëlluar me armë është larguar nga vendi i ngjarjes.

Ndërkohë,u  referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë për 4 shtetas të tjerë, pjesëmarrës në konflikt./ Opinion.al

Pas