Aktualitet

Sherr në ambientet e institucionit shtetëror, dhunohet punonjësjaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:49 - 25/10/22 |
Opi Nion

Një sherr është regjistruar në ambientet e një institucioni shtetëror në Vlorë.

Konkretisht ngjarja ka ndodhur në ambientet e Shërbimit Social Shtetëror, ku një 29-vjeçar me inicialet V.L ka thyer një komjuter dhe ka goditur një punonjëse të këtij institucioni.

Policia e Vlorës bën me dije se ka referuar materialet në Prokurori dhe ka shpallur në kërkim 29 vjeçarin, banues në Selenicë.

Pas