Kronikë

Sherr mes disa personave në Tiranë, i plagosur një 32-vjeçar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:58 - 25/08/21 |
Opi Nion

Rreth orës 21:10, në rrugën “Memo Meto” në Tiranë gjatë një konflikti të çastit është dëmtuar me sende të forta 32-vjeçari me iniciale B. S..

Bëhet me dije se i plagosuri ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Gjithashtu, dyshohet se gjatë konfliktit, njëri prej personave të përfshirë në konflikt, ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe është larguar.

Nga njoftimi zyrtar mësohet se nga konflikti nuk ka asnjë person të dëmtuar me armë zjarri.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit/ve./Opinion.al

Pas