Kronikë

Sherr me sëpata mes kushërinjve në Belsh, transportohen të dy në spital


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:33 - 30/07/21 |
Opi Nion

Dy persona, të afërm me njëri-tjetrin kanë mbetur të plagosur ditën e sotme pas një sherri banal me sëpata në Belsh.

Sipas informacioneve nga policia, mësohet se ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të premteje rreth orës 08:35, në fshatin Dushk, Belsh.

Shtetasit B.M., 60 vjeç, dhe Sh.M., 66 vjeç, ( kushërinj) për motive të dobëta kanë goditur njeri-tjetrin me sopatē dhe pēr pasojë të dy shtetasin janë plagosur dhe janë transportuar në Spitalin Rajonal Elbasan, për ndihmë mjeksore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanve të ngjarjes./Opinion.al

Pas