Life Style

Shenjat më xheloze në Horoskop


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:02 - 13/05/22 |
Opi Nion

Gratë Akrep

Ndjenja se më në fund ka gjetur gjysmën tjetër do ta bëjë Akrepin të japë gjithçka për këtë lidhje, duke e konsideruar partnerin si pronë të saj. Është shumë xheloze nëse i është dhënë e drejta apo jo.

E diku aty nuk vonojnë të shfaqen skena xhelozie, zërash e histerie. Në fund të fundit, Akrepi nga natyra nuk e ndryshon mendjen lehtë.

Burrat Luanë

Luanëve u pëlqen të kenë përparësinë, të vendosin kushte dhe të nxisin fijet e marrëdhënies. Disi, ai ndjen se e dashura e tij i përket atij fizikisht dhe mendërisht.

Ai e do me krenari eksternalizimin e dashurisë së tij, por nëse e kupton që ajo po shikon larg, atëherë do të jetë xheloz dhe do ta tregojë pa hezitim. Kërcënimi i nënshtrimit duke u tronditur mund ta bëjë atë të humbasë mendjen!

Pas