Kryesore

Shakohoxha: 15 milion euro dalin nga shqiptarët për kompanitë aiziatike


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:25 - 15/10/18 |
b.f

Në emisionin ‘Opinion’, Dritan Shakohoxha, është shprehur se në Shqipëri luhet në mas të madhe tek lojërat e fatit.

Sipas tij janë 10-15 milion euro të cilat largohet drejtë kompanive aziatike nga shqiptarët që luajnë bixhoz.

“Minimalisht 10-15 milionë euro largohen nga Shqipëria drejt kompanive aziatike. Çdo ditë luhet në Shqipëri dhe do vazhdoj të luhet”, u shpreh Shakohoxha.

Pas