InstaBIZ

Seven Saraqi tregon nëse u puthën apo jo vërtetë Tuna dhe Vildane Zeneli


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:35 - 15/10/18 |
el ida

Jehona e puthjes lezbike mes Vildane Zenelit dhe Tunës në klipin më të fundit të këngëtares me Seven Saraqin, u komentua dhe krijoi mjaft zhurmë në mediat rozë, që para publikimit të klipit.

Të gjitha spekuluan  për vajzat seksi nëse kanë ishin apo jo të vërteta puthjet mes tyre.

Seven Saraqi i ka zbuluar të gjitha detajet e bashkëpunimit në emisionin “Sevenbizz” .

I pyetur nga moderatori i emisionit, Seveni ka rrëfyer se vajzat nuk janë puthur në të vërtetë, por vetëm janë përqafuar mbi krevat.

 

Pas