InstaBIZ

Sërish luftë mes Selena Gomez dhe Justin Bieber?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:44 - 13/12/19 |
xhu lia

Këngëtari Justin Bieber duket se është duke punuar për një projekt të ri për në vitin 2020. Pas rreth 4 vitesh shkëputje nga muzika, fansat e tij aludojnë se bëhet fjalë pikërisht për albumin e tij më të ri.

Ai ka publikuar një foto në rrjete sociale ku shkruhet “2020” pa dhënë detaje të tjera.

Përveç faktit që mendojnë se do të jetë një album i ri, fansat e Bieber kanë shkruar se në këtë mënyrë ai po i shpall ‘luftë’ ish të dashurës së tij Selena Gomez, pasi edhe ajo ka treguar se në vitin 2020 do të publikojë albumin e ri.

Gomez ka publikuar deri tani vetëm dy këngë nga ky album “Lose you to love me” dhe “Look at her noë”, të cilat kanë qenë dedikim për Bieber./Opinion.al/

Pas