Sport

Sergio Ramos “bëhet” gazetar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:46 - 14/07/19 |
Opi Nion

Real Madrid, në kuadër të turneut verorë ndodhet në Kanada, ku po zhvillon edhe stërvitje.

Por gjatë seancës stërvitore, nuk kanë munguar, batutat dhe humori mes lojtarëve.

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, pas humbjes që pati në ndeshjen stërvitore brenda grupi, nisi të improvizonte një intervistë si gazetar.

Ai nisi të intervistojë lojtarët që pati kundërshtarë gjatë stërvitjes, duke i pyetur në lidhje me fitoren.

“Nacho dhe Carvajal tregojnë fytyrën pas një humbjeje të vështirë… Dëgjoni deklaratat e tyre të habitshme dhe të sinqerta?” / Opinion.al E.Xh.

Pas