InstaBIZ

Selena Gomez dhe ish-anëtari i One Direction në një lidhje?


               Publikuar në : 16:37 - 08/10/19 |
xhu lia

Gjatë këtyre ditëve në mediat e huaja është duke qarkulluar lajmi se aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez ka nisur një lidhje të re me ish-anëtarin e grupit “One Direction, Nail Haron.

Për shtimin e këtyre dyshimeve ka mjaftuar një foto e publikuar nga Gomez ku shfaqen mjaft afër njëri-tjetrit.

Më pas Selena publikoi në Instagram këngën më të fundit të Horan. Megjithatë burime pranë “E!News” kanë bërë të ditur se ata janë thjesht miq të mirë me njëri-tjetrin.

Selena dhe Niall kanë qenë gjithmonë mbështetës edhe të muzikës së njëri-tjetrit dhe madje edhe më herët kanë folur për një bashkëpunim midis tyre”,-kanë thënë burime pranë tyre./Opinion.al/

Pas