InstaBIZ

Aktori i njohur baba për herë të gjashtë


               Publikuar në : 17:10 - 08/10/19 |
xhu lia

Aktori James Van Der Beek, i njohur kryesisht nga seriali për të rinj “Dawson’s Creek do të bëhet baba për herë të gjashtë.

Aktori e bëri të ditur këtë lajm gjatë performancës së tij në “Dancing With The Stars” ku u shfaq një video në të cilën ai dhe fëmijët e tjerë po prisnin të dëgjonin rrahjet e zemrës së bebit.

“Të dëgjosh një të rrahur zemra ishte diçka që ne kishim filluar nuk e merrnim më për të mirëqenë,”-tha Van Der Beek duke treguar se kishin kaluar 3 aborte në të shkuarën.

Aktualisht aktori dhe bashkëshortja e tij kanë 5 fëmijë, 3 vajza dhe 2 dje./Opinion.al/

 

Pas