-Jetë dhe Stil

Seksi oral është më intim se seksi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:00 - 27/10/15 |
root

Elite Daily shpjegon sepse seksi oral është më intim se vet seksi në përgjithësi. Sipas një studimi ku janë marrë në pyetje shumë njerëz, seksi oral është pak i komplikuar por në të njëjtën kohë edhe më intim. Ja disa nga arsyet:

Seksi është kënaqësi e çastit, seksi oral është puthje.

Nëpërmjet seksit oral ti vetëm jep, pa marrë asgjë si shkëmbim.

Gjatë seksit ju mund të mendoni për shumë gjëra, gjatë seksit oral jeni e/i përqëndruar.

Në rast se seksin oral e praktikoni shpesh, ju e pëlqeni shumë partnerin që keni në krah.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas