-Jetë dhe Stil

Seks në lartësi, humbin jetën një cift francezBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:44 - 29/08/15 |
root

Një çift francezësh kanë rënë nga kalaja ndërsa po kryenin marrëdhënie seksuale në ndërtesën historike. Çifti tek të tridhjetat ra muret e kalasë në Vauban Fort, në një arkipelagun Chausey. Trupat e zhveshur të burrit dhe gruas, të dy të lindur në vitin 1984, u gjetën të enjten në mëngjes. Policia ka thënë për gazetën francezë “Le Figaro” se çifti ka rënë nga një lartësi prej 12 metra pas një “gabimi” gjatë seksit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas