InstaBIZ

Së shpejti prindër, mos vallë janë martuar Loredana dhe Mozzik?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:27 - 12/10/18 |
el ida

Mozzik dhe partnerja e tij Loredana shumë shpejt presin të bëhen prindër për herë të parë.

Duket se të dy po e presin lindjen e fëmijës me shumë entuziazëm. Dhe madje janë gati të bëjnë çdo gjë për fëmijën që do të vijë në jetë.

Së fundmi ‘Prive’ ka zbuluar se Loredana në momentin që ka zbuluar shtatzëninë ka hequr dorë nga duhani.Kjo sepse ajo tani duhet të kujdeset për shëndetin e foshnjës. Kujtojmë që Loredana ishte një konsumuese e rregullt e duhanit. Por shtatzënia nuk mund t’ja lejojë më këtë gjë. Nga fotografitë e publikuara në rrjete sociale kuptohet se ka shtuar disa kilogramë më shumë.

Gjithashtu sipas ‘Prive’ thuhet se Loredana dhe Mozzik janë celebruar në fshehtësi, por kjo nuk është konfirmuar ende nga ana e çiftit.

Pas