Kronikë

Sarandë, një shtetas italian ndërron jetë në plazhBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:16 - 21/08/22 |
Opi Nion

Një shtetas italian ka ndërruar jetë këtë të diel në Sarandë.

Sipas policisë  rreth orës 14:30, në plazhin e Çentralit, Sarandë, shtetasi italian G. V., 77 vjeç, duke qëndruar në afërsi të bregut të detit, dyshohet se ka pësuar infarkt dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas