Kronikë

Sarandë/ Ishte duke punuar, 66-vjeçarit i bie tulla në kokë dhe vdes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:11 - 04/04/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë. Një 66-vjeçar ka humbur jetën pasi duke punuar i ka rënë një tullë në kokë. Policia po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

“Më datë 04.04.2022, në Ksamil, duke punuar tek ish-furra bukës, shtetasit  K. C., 66 vjeç, banues në Sarandë, i ka rënë në kokë një tullë, ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes”-njofton policia.

Pas