Aktualitet

Sarandë/ Goditën kryetarin e PD-së, ndalohen dy vëllezër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:59 - 20/11/15 |
b.f

Vetëm dy orë pas ngjarjes, ku u godit kryetari i Partisë Demokratike Hariz Mema, Policia e Sarandës ka ndaluar dy vëllezër për ngjarjen. Personat e dyshuar janë vëllezërit Fatjon dhe Ferge Manaj., të cilët mendohen se goditën me shkelma dhe doreza hekuri kreun e PD-së.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas