Kronikë

Sarandë/ E përplasi makina, i riu humbet këmbët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:27 - 19/10/21 |
Opi Nion

Një 29-vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në Qafë-Gjashtë në Sarandë, pasi është përplasur nga një automjet.

Mësohet se i plagosuri është identifikuar i cili dyshohet se ka humbur dhe dy gjymtyrët e poshtëm.

I riu kishte parkuar makinë e tij me targa AB441EP dhe teksa fuste në bagazh disa kova me bojë, është përplasur nga një automjet me targa AB067PJ, që drejtohej nga 43-vjeçari Luan Mucodemi, nga Ksamili.

Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethaneve të aksidentit./Opinion.al

Pas