Kronikë

Sarandë/ 13-vjeçari mbërrin i pajetë në spital


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:36 - 09/08/20 |
Opi Nion

Një 13-vjeçar ka mbërritur në spitalin e Sarandës i pajetë. Sipas informacioneve paraprake, fëmija me inicialet D.M është nga Delvina dhe ka qenë me një grup shokësh në plazhin e Lukovës, nga ku është dërguar i pajetë në spital.

Nuk dihen ende arsyeja që i mituri ka ndërruar jetë, ndërsa në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune. Policia ka nisur hetimet./Opinion.al

Pas