-U tha në Opinion

“Salianji, i dh*er dhe krenar”, ish deputeti: Juve sa herë hapni gojën…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:22 - 12/12/19 |
Geljano Fataj

Ish-deputeti Ervin Salianji dhe analisti Alfred Peza kanë debatuar këtë të enjte në emisionin Opinion, sa i përket dosjes Babale.

Teksa Salianji hodhi akuza ndaj prokurorisë së ka manipuluar provat, për të mbrojtur vëllain e ish ministrit të Brendshëm, analisti ndërhyri duke e fyer.
***
Alfred Peza: Dhe i dh*er dhe krenar, vetëm Salianji mund të jetë…

Ervin Salianji: Çështja është këtu se kush bie erë dhe kush ka prova konkrete me shumë para dhe kush vete për denoncim është tjetër gjë. Unë jam me dinjitet, por ju jeni nga koka te këmbët ashtu siç e the. Jo vetëm të dhjerë, por të përzier deri në fund.

Alfred Peza: Babale,me llumin.

Ervin Salianji: Juve sa herë hapni gojën ajo ju hyn në gojë, ajo që the.

Blendi Fevziu: Jo, jo mos e teproni tani/ Opinion.al

Pas