Aktualitet

Sali Berisha dhe mbështetësit e tij shkojnë në selinë e PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:19 - 07/01/22 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha me disa përfaqësues të Komisionit të Rithemelimit po shkojnë drejt selisë blu.  Sikurse shfaqet në pamje i shoqëruar nga Bujar Nishani, Klevis Balliu, Tritan Shehu, Flamur Noka, Edmond Spaho, Gent Strazimiri, Edith Harxhi, Floriana Garo etj, Berisha teksa iu afrua selisë, nuk tentoi të hapë dyert e saj por ka dhënë një deklaratë për mediat.

Ish-kryeministri, Berisha i cilësoi zhvillimet në PD dhe dyert e mbyllura si për romanet e Franc Kafkës apo të realizmit fantastik të Garsia Markezit.

Më herët përfaqësues së Komisionit të Rithemelimit dhe të Lidhjes Demokratike të Gruas shkuan në selinë blu, trokitën në derë por nuk iu përgjigj askush.

Pas