InstaBIZ

Sabri Fejzullahu dedikim bashkëshortes:Shumë të kam borxhe, oj nafaka jem


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:29 - 30/09/21 |
Opi Nion

Sabri Fejzullahu i ka dedikuar sëfundmi disa fjalë të ëmbla bashkëshortes së tij, Nerës.

Këngëtari ka publikuar një fotografi me bashkëshorten ku nuk ka munguar edhe një dedikim romantik për të.

Shumë të kam borgj oj nafake jem”, ka shkruar këngëtari.

Çifti ka vite që janë bashkë, dhe nga martesa e tyre kanë dy fëmijë, Ermal dhe Bulëza Fejzullahun

Ndërkohë që sa i përket muzikës, Sabri Fejzullahu është aktiv me projekte të reja, teksa projekti i fundit mban tiutllin “Vula e dashurisë”./Opinion.al

Pas