InstaBIZ

Armando Sadiku bëhet baba për herë të parë, publikon foton


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:56 - 30/09/21 |
Opi Nion

Futbollisti Armando Sadiku ka shënuar golin e jetës duke u bërë baba.

Bashkëshortja e tij Elona ka lindur djalin e tyre, të cilin e kanë quajtur Luis.

Futbollisti i njohur e ka ndarë lajmin e gëzueshëm në rrjetet sociale teksa shihet i emocionuar në krah të bashkëshortes dhe të voglit të tyre.

“Mirë se vjen në këtë botë djali ynë i vogël. Mami dhe babi të duan ty! Luis Sadiku”, shkruan Armando në postimin e bërë në Instagram./Opinion.al

Pas