Aktualitet

Prej dy ditësh në reanimacion, ndërron jetë nga COVID një grua shtatzënë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:01 - 30/09/21 |
Opi Nion

Ka ndërruar jetë nga koronavirusi një grua shtatzënë në Infektiv.

Sipas News24 mësohet se viktima ishte 4 muajsh e shtatzënë, dhe ndodhej e shtruar të Spitali Infektiv prej disa ditësh.

Gruaja shtatzënë ndodhej e shtruar në reanimacionin e Infektivit për shkak të gjendjes së saj të rëndë shëndetësore./Opinion.al

Pas