Bota

Rruga drejt Shtëpisë së Bardhë/ Libër pikant nga ish-shoqja e Melania Trump


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:58 - 07/07/20 |
el ida

Stephanie Winston Wolkoff, ish-mikeshë e saj e Melanie Trumo njëkohësisht ish-ndihmëse e lartë e saj, ka shkruar një libër me kujtime ku përshkruan miqësinë 15-vjeçare me Zonjën e Parë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Libri titullohet “Melania and Me” dhe do të botohet nga Gallery Books më 1 shtator. Pretendohet se ai do të jetë shpërthyes dhe plot detaje pikante, pasi do të përshkruajë Zonjës së Parë të SHBA-së drejt Shtëpisë së Bardhë, miqësinë e tyre dhe largimin e saj nga detyra.

Stephanie ndihmoi në mbikëqyerjen e ceremonisë së përurimit të presidentit Donald Trump në vitin 2016, por u detyrua të largohet nga detyra pasi u raportua se firma e saj kishte marrë 26 milionë dollarë.

Asokohe, ajo kundërshtoi gjithë çfarë u tha duke theksuar se firma mori vetëm 1,62 milion dollarë si dhe reagoi ashpër për pushimin nga puna duke pretenduar se u flak mes katër rrugëve./Opinion.al

Pas