Kronikë

Rrihen me shkop e grushte për parkimin e makinave dy persona në Durrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:32 - 01/05/22 |
Opi Nion

Dy persona janë përfshirë një konflikt për parkimin e automjeteve në Durrës.

Sipas policisë 32-vjeçari E.M., është konfliktuar me shtetasin A.A. Ky i fundit ka goditur 32-vjeçarin me sende të forta, ndërsa 32-vjeçari e ka qëlluar me grushte.

Sakaq shërbimet e Policisë  kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po kryejnë veprimet për dokumentimin dhe sqarimin e rrethanave të konfliktit.

Pas