Kronikë

Rrëzohet në banesë, vdes një person në Vlorë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:06 - 01/12/21 |
Opi Nion

Një persona ka humbur jetën pasi ka rënë nga një banesë në Vlorë. Sipas uniformave blu, ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:00 dhe viktima është shtetasi Th.P., 61 vjeç.

Dyshohet se 61-vjeçari është rrezuar aksidentalisht në banesë, e cila i ka shkaktuar edhe humbjen e jetës.

Më datë 01.12.2021, rreth orës 17:00, shtetasi Th.P., 61 vjeç, banues në Vlorë, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar në banesë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë  po punon për zbardhjen e  rrethanave të  ngjarjes”-njofton policia./Opinion.al

Pas