InstaBIZ

Ronela del topless, por syri shkon te të pasmet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:45 - 09/10/18 |
b.f

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Jo të pakta janë rastet kur Ronela Hajati ka publikuar për ndjekësit edhe imazhe provokuese.

E tillë është edhe fotoja e fundit e Ronelës, ku këngëtarja ekstravagante shfaqet mjaft atraktive teksa pozon “topless’.

E zhveshur tërësisht në pjesën e sipërme dhe me të pasmet në pah, këngëtarja Hajati i lë shumë pak vend imagjinatës.

Pëlqimet nga ana e ndjekësve të saj kanë qenë të shumta.

 

Pas