InstaBIZ

Roberti-Violës: Ti vuan nga kompleksi trangullit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:56 - 16/11/15 |
root

Kërcimi amerikano latin i ciftit Drini dhe Viola duket se nuk eshte pelqyer shume nga anetaret e jurise te DWM.

Moderatorja Alketa Vejsiu, i ka lene skenen per nje moment Drinit dhe Violes dhe ata e kane pyetur vete jurine per piket e tyre.

Robert Aliaj ka vijuar perseri me verejtjet karshi Violes duke i thene se vuante nga kompleksi trangullit.

” Ka njerez qe vuajne nga kompleksi i trangullit, e rrotullojne neper goje, dhe ti je nje nder ta”, ka thene Roberti.

Nderkohe qe moderatorja simpatike i ka thene se nuk kishte ndermend ti pergjigjej dhe se Roberti nuk do t’ia hiqte kurre buzeqeshjen nga fytyra.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas