Aktualitet

Alarm për bombë në Harvard, evakuuohet kampusi i Universitetit Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:08 - 16/11/15 |
b.f

Disa nga kampuset e univcersitetit të Haravardit janë evakuuar me shpejtësi pas një alarmi për bombë. Lajmi është bërë i ditur nga universiteti, që flet për një alarm për bombë ende të pakonfirmuar. godinat e evakuara janë 4 dhe për momentin aksesi në kampus është i limituar.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas