Te Fundit

TVSH, çka ngjarë me siglën?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:07 - 16/11/15 |
b.f

Nëse nuk do ishte për komentatorin i cili flet shqip dhe për ndjeshjen Shqipëri-Gjeorgji, me siguri çdo kush do ta ngatërronte këtë mbrëmje Televizionin Publik Shqiptar me atë francez TF1. Shkak është bërë veshja e siglës së TVSH me ngjyrat e flamurit francez. Një ekzagjerim në dukje i drejtuesve të këtij televizioni, që këtë mbrëmje janë bërë më francez se vetë francezët, nëse do huazonim një shprehje të njohur.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas