Te Fundit

Robert Aliaj: Viola nuk është seksi!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:39 - 18/11/15 |
b.f

Disa foto të Vila Spiros dhe Dorina Memës, të cilat janë komentuar si jo seksi nga Robert Aliaj ne “Opinion”, kanë krijuar një diskutim më të zgjatur mes këtij të fundit dhe Dorina Memës.

Edhe pse nuk ka reaguar ndaj përgjigjeve të Bertit për fotot e saj, Mema ka insistuar që fotot e Violës janë seksi.

“Mos e merrni personale” , është përgjigjur Aliaj duke shtuar se atë nuk e tërheqin qëndrimet e qëllimshme per t’u dukur seksi.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas