InstaBIZ

Sondazhi Opinion, Çiljeta Xhilaga femra më seksi shqiptare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:17 - 19/11/15 |
root

Sondazhi i Opinion.Al se cila është vajza më seksi shqiptare, e ka tashmë një fituese dhe ajo është këngëtarja, Ciljeta Xhilaga. Cili është renditur e para me 2742 vota, ndërsa në vend të dytë është shpallur moderatorja, Marina Vjollca. Gazetarja sportive Ilda Bejleri është renditur e treta me 1065 voto ndërsa në vend të katërt, ylli i popit shqiptar Elvana Gjata.

Më poshtë gjeni listën e plotë të sondazhit:

CILJETA XHILAGA • 2742 VOTA

MARINA VJOLLCA • 1829 VOTA
ILDA BEJLERI • 1065 VOTA
ELVANA GJATA • 1058 VOTA
LUANA VJOLLCA • 886 VOTA
BLEONA QERETI • 574 VOTA
XHESIKA BERBERI • 559 VOTA
OLTA GIXHARI • 548 VOTA
ENCA HAXHIA • 525 VOTA
ARMINA MEVLANI • 426 VOTA
ALBANA OSMANI • 425 VOTA
AURELA HOXHA • 373 VOTA

KOMENTO (5)

Shkruaj nje koment

Pas