InstaBIZ

Rita Ora tregon për operacionin e fundit që i është nënshtruar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:13 - 14/02/20 |
xhu lia

Përmes një postimi në rrjete sociale këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka bërë të ditur se i është nënshtruar dy javë më parë një operacioni.

Ora ka treguar se i është nënshtruar operacionit të heqjes së bajameve dhe ndonëse ka qenë e dhimbshme, çdo gjë ka kaluar me sukses.

Para dy javësh iu nënshtrova tonsillektomisë (heqjes së bajameve) dhe më lejoni t’ju them se nuk është shaka. Është shumë e dhimbshme, por në aspektin pozitiv më ka dhënë kohë që të reflektoj në qetësi dhe të shërohem”,-përfundon Rita në rrjete sociale.

Ajo nuk ka treguar se kur do ti kthehet tregut muzikor me ndonjë projekt të ri, pasi sipas saj i duhet një kohë për të pushuar./Opinion.al/

Pas