InstaBIZ

Rita Ora nuk di të ndalet, zhvishet përsëri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:42 - 11/10/18 |
el ida

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, kohëve të fundit ka rrëmbyer vëmendjen e mediave. Paraqitjet e saj kanë qenë provokative dhe jo rrallë herë Rita është shfaqur komplet nudo. Para një jave Rita doli krejtësisht nudo për revistën “CLASH”.

Dhe në postimin e fundit të ndarë me ndjekësit, ajo pozon tërësisht e zhveshur dhe mbulon me duar vetëm pjesët intime të trupit.

“Let u love me, linku në biografi”, shkruan ajo në përshkrimin e postimit . Rita fton të gjithë fansat të shikojnë projektin e ri muzikor të saj. Fotografia  ka marrë pëlqime dhe komente të shumta, përfshirë edhe kritikat.

 

 

Pas