InstaBIZ

Rita Ora me imazhin e një princeshe !


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:57 - 12/11/15 |
b.f

Rita Ora ka ditur të tërheqë vëmendjen dhe të shfaqet shumë dinjitoze në mbrëmjen e çmimeve “Bambi” që u zhvillua në Gjermani. Këngëtarja kishte zgjedhur një fustan të gjatë, ku materiali delikat i krahëve kombinohej me një shtresë më të mbushur në pjesën e poshtme, duke i dhënë pamjen e një princeshe !

 

rita ok

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas