Te Fundit

Fotot zbulojnë vrasësin e Linzës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:50 - 13/11/15 |
b.f

ABC News ka publikuar fotot nga vrasja ditën e djeshme në Linzë.

vrasja 1vrasja 1FOTO 2

KOMENTO (6)

Shkruaj nje koment

  1. Ne Gjermani , po te ndodh nje ngjarje kaq makabre, autoret do denoheshin me gjilpere ne koke, duke i siguruar jeten , por duke i mbyllur ne cmendine. Vrasje te tilla duhen denuar me denim kapital, duke e bere ligjin te tille, qe asnje gjykares mos kete mundesi te jap denim me te bute. Njerez qe e dine qe po filmohen, fare te ekspozuar, vrasin ne mes te dites per diell, ne mes te tiranes pa me te voglin hezitim.

  2. Si mund ti merret jeta njeriut ne kete menyre! dhe nje qen apo ku di une, nuk mund te masakrohet ne kete menyre. Shteti duhet te jete me shume se i prere , me kete kontigjent kaq kriminal, te cilet dhe pse gjakftohte, nuk kane pike meshire duke i marre dhe jeten tjetrit. E TMERRSHME!

Pas