InstaBIZ

Rishfaqet Danjela Toçi,ja ku do e shihni vajzën që vodhi zemrat e publikut


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:32 - 22/10/18 |
el ida

Danjela Toçi, vajza e vogël që jetonte në një nga fshatrat  e Kukësit me familjen e saj vodhi zemrat e publikut shqiptar me guximin, pjekurinë por dhe forcën që tregoi në “The Voice Kids”.

Pas largimit të saj nga gara, shumë u irrutuan. Zëri i saj ktheu 4 karriget e jurisë. Por dhe u bë një nga zërat më të dashur të publikut.

Nëse ju kishte munguar Danjela, kemi një lajm të mirë për ju. Ajo është rikthyer në një tjetër garë, kësaj here si konkurente te “Kënga Magjike”. Së bashku me Ardit Çunin, ata prezantuan baladën ‘Qaj’ . /Opinion.al

 

Pas