Aktualitet

I arrestuan vëllanë, jep dorëheqjen drejtori i Transporteve, Arben Isaraj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:09 - 22/10/18 |
b.f

Dorëhiqet Drejtori i Patentave, Arben Isaraj, dy ditë pas arrestimit të vëllait të tij, Altin Isaraj, për trafik droge dhe armëmbajtje pa leje. Altin Isaraj u arrestua mbrëmjen e kaluar në kuadër të megaoperacionit të FNSH dhe RENEA në të gjithë vendin.

Vëllai i drejtorit të Patentave u la në masën arrest me burg nga Gjykata pasi akuzohet si pjesë e grupeve kriminale të trafikut të kokainës. Gjatë kontrollit atij iu sekuestrua edhe një armë tip pistoletë të cilën e posedonte pa leje.

Pas