-U tha në Opinion

Rinis emisioni Opinion, ndiqeni këtu në LIVE STREAM


               Publikuar në : 20:57 - 05/09/19 |
Geljano Fataj

Opinion nga Blendi Fevziu. Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të ejntes mbrëma.

Çdo javë në studion e Tv Klan, komente, analiza, debate, intervista, personazhe, dëshmi dhe fakte konkrete. Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndësishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

ON AIR: E hënë – e mërkurë ora 22:00 & e enjte 21:00

Tema: “Rasti Mihal Kokëdhimës, problemet e turizmit në Shqipëri!”

Pas