-Jetë dhe Stil

Rezidenca e Pacollit është kjo…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:00 - 01/11/15 |
root

Nuk eshte thjesht nje shtepi por eshte rezidence. Madje nje nga rezidencat me te medha ne Ballkan. Flasim per objektin e ndertuar ne periferi te Prishtines nga Behgjet Pacolli. Aty mund te akomodohen njekohesisht 300 njerez. Pacolli eshte nder ndertuesit me te medhenj shqiptar, por ne te njejten kohe edhe nje nga ndertuesit me te medhenj ne Kazakistan e Zvicer.

IMG_8168

 

IMG_8169

IMG_8164

 

IMG_8165

 

 

 

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. Mos te duket vehtja si Pacolli o myzeqar,shko dhe lepiu tek Pacolli dhe merr 300 vete per dhomat qe asnjehere nuk jane mbushur,ndoshta Fevzua mendon per myzeqene e tij.

  2. Fevzo me qafsh sa nete ke fjetur atje,qe kur zbulove Pacollin e je ngjitur tamam si muti mbas kepuces,eshe pak pert se e sheh Pacollin me 300 dhoma.

Pas