InstaBIZ

Rozana Radi shpërthen ndaj portaleve, “do t’iu hedh në gjyq”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:28 - 01/11/15 |
root

Këngëtarja Rozana Radi është revoltuar pa masë me një portal online, për shkak të shkrimit që ky i fundit i ka bërë asaj. Rozi ka fotografur titullin e lajmit, në të cilin shkruhet: “Rozana Radi, në lidhje me kushuririn?”, dhe ka deklaruar publikisht se do i hedhë në gjyq.

rozana-4

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas