InstaBIZ

Reagon Olta Gixhari pas akuzave se është paguar nga qeveria greke


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:52 - 23/10/18 |
el ida

Aktorja e njohur, Olta Gixhari ka reaguar pas lajmeve të publikuara ku thuhej se ajo është pjesë e listës së përsonazheve të paguar nga qeveria greke me fonde sekrete.

Gixhari ka reaguar e inidinjuar që është bërë pjesë e këtij publikimi dhe sipas saj kjo është një marrëzi dhe dikush duhet të mbajë përgjegjësi.

“Eshte nje marrezi qe me ka prishur diten! Dikush do mbaje pergjegjesi per kete shpifje te rende kunder emrit tim. Nesër një deklaratë më e gjatë në Opinion”-ka shkruar ajo në Instagram.

 

Pas