InstaBIZ

Olti Curri poston foton e blogeres: Paska dorë dreqi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:15 - 23/10/18 |
el ida

Para disa kohësh ishte pikërisht blogeri Olti Curri i cili e bëri virale në rrjet, videon ku u ngritën dyshime se blogerja e famshme Chiara Ferragni, i fliste shqip vogëlushit të saj teksa e ushqente.

Ndoshta blogeri është fiksuar pas jetesës së blogeres italiane. Pasi përsëri ka treguar një episod të papritur nga jeta e Chiara-s.

Në një foto të postuar në Instastory-n e blogerit shihet Chiara teksa është duke shijuar pizza. Bie në sy që në dorë ka një copë pice ndërsa në pjatë ajo është e plotë.

“Paska dorë dreqi…pizzën e vet do ta marrë me vete. Dhe ha nga pjatat e të tjerëve.”, shkruan Olti si mbishkrim të fotos.

Sigurisht që gjithçka është në kontekstin e shakasë. Vetë Chiara karshi fotos ka shkruar: Një pica që rigjenerohet vetë.

 

Pas