Aktualitet

Rama u jep porosinë deputetëve të PS: Mos u provokoni nga opozita


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:12 - 13/09/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka kërkuar që socialistët të mos bien pre e provokimeve të Opozitës.  Kjo a qenë porosia e kryeministrit në mbledhjen e sotme para seancës plenare.

Ndër të tjera  gjatë mbledhjes së zhvilluar në selinë rozë, Rama u ka dhënë porosi të gjithë deputetëve që të fokusohen në misionin e PS-së dhe jo të replikojnë me Opozitën dhe provokimet e tyre.

“Mos bini pre e provokimeve, mos replikoni me Opozitën dhe mos u fokusoni tek ata. Mbroni ligjet që do shqyrtohen në seancat parlamentare”,”- mësohet të ketë thënë Rama.

Pas