Aktualitet

Rama-qytetarit: Voto Lulin se kryeministrin e do për dhëndër, jo për punë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:15 - 18/03/21 |
Opi Nion

Teksa zgjedhjet parlamentare të 25 prillit po afrojnë, krerët e prative politike kanë intensifikuar takimet me qytetarët dhe komunikime me ata.

Pas vizitës në Shkodër, kryeministri Edi Rama është përfshirë në debate me qytetarët në faqen e tij zyrtare në “Facebook”.

Duke ironizuar qytetarët, Rama u kërkon që të votojë rivalin e tij, Lulzim Bashën dhe sipas tij, do të marrin në këmbim “gjumin e gjatë”./ Opinion.al

Pas