Aktualitet

Rama publikon pamjet e punimeve tek Piramida: Do transformohet në…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:20 - 26/09/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në rrjetet sociale pamje nga punimet tek Piramida në Tiranë.

Krahas videos, kreu i qeverisë shkruan në “Facebook” se Piramida do të transformohet në qendrën më të madhe të Inovacionit Teknologjik në rajon, nën mbikëqyrjen e arkitektit të famshëm holandez Winny Mass.

Postimi i kryeministrit Rama

Mirëmëngjes dhe me këto detaje të punës që vijon për transformimin e Piramidës në qendrën më të madhe të Inovacionit Teknologjik në rajon, nën mbikëqyrjen e arkitektit të famshëm hollandez Winny Mass, ju uroj një të diel të bukur./ Opinion.al

Pas