Kronikë

Dhunë në familje dhe plagosën të riun, shpallen në kërkim dy vëllezër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:55 - 26/09/21 |
Opi Nion

Dy vëllezër janë shpallur në kërkim nga Policia e Gjirokastrës, pasi akuzohen se mbrëmjen e djeshme janë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj ish-bashkëshortes së njërit prej tyre.

Sipas policisisë, është bërë shpallja në kërkim e F. S. dhe G. S., pasi dyshohet se në një bar-kafe kanë dhunuar qytetaren me iniciale O.S., e cila rezulton se ka qenë e martuar me F.S.

Gjithashtu për motive të dobëta kanë qëlluar me mjet mprehës dhe dorezë hekuri një 33-vjeçar, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Gjirokastër jashtë rrezikut për jetën./ Opinion.al

Pas