Aktualitet

Rama poston video me vallen e Kukësit: “Çunat ma bënë copë librin e shpis”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:14 - 08/02/21 |
Doriana Çepunaj

Kryeministri Edi Rama, e ka nisur këtë të hënë duke publikuar pamje nga aeroporti i Kukësit.

Përmes një video të publikuar në rrjetin social “Facebook” , kreu i qeverisë bën me dije se vijon puna për ndërtimin e këtij aeroporti.

Ndërkaq krahas videos, Rama kujton edhe komentet kritike për këtë projekt. Me ironi ai shkruan: “Dhe me buzëqeshjen që më ngjallin sa herë shoh ecurinë e punës me aeroportin, çunat kuksianë me dy gishta të Londrës, që ma kanë bërë copë “librin e shpis” kur postoja projektin 3D, ju uroj të gjithëve një javë të mbarë”./Opinion.al

Pas